Nový film? The Seven Rays

27. srpna 2010 v 15:50 | kiFflik |  Selena Gomez


Selena Gomez je v jednání pro točení nového filmu! Twitter podtvrdil že hlavní zástupci tedy Selena a producent spolu byli na obědě a jednali! No nebylo by to supr??? Film by se měl jmenovat The Seven Rays (Sedm Paprsků)
a bylo by to úplně neco jinýho než všecky filmy ve kterých Selena už hrála! Tady je krátký děj:)
------------------------------------------------------

Sedmnáctiletá studentka ,Beth Michaels, začne dostávat zlaté obálky a vní zprávy ve smyslu "Jsi víc než víc než si myslíš!" Když Beth začně číst myšlenky jinych lidí,jejich pocity a životná příběhy,začne si myslet že se z ní stává blázen!

A pak ten nejžhavější kluk ve městě,Richie Mac, se najednou jí stane posedlý! Beth ví že se něco děje. Ale ona si musí poradit se všemi! Dokonce její matka zjistí že se něco děje a proto ji pošle na pozorování do psychiatrického ústavu. Právě tam Beth zjistí že byla adoptována za zvláštních okolností a možná má nadpřirozené schopnosti.

Nyní vše, co musí udělat, je dostat se pryč z oddělení s pomocí Richie, a podniknout výlet do New Yorku, aby se zjistilo, kdo opravdu je a proč se to vše s ní děje ... Je možné, že Beth by mohla být více, než si myslí, že je? The Seven Rays (Sedm Paprsků) je paranormální nadpřirozený film! Ponoříš se do příběhu, lásky, přátelství, rodiny a nadpřirozena.

------------------------------------------------------

Podle mě by Selenu tenhle film vyšvhl do uznávanych herců a hereček celé planety:) Přeci jenom ted ji berou jenom jako Disney hvězdičku:) Já bych se na tento film určitě ráda koukla! Doufám že Selena do filmu půjde:) Nic není ješte jisté! Co myslíte byl by to film pro Sel?

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama