Den se Selenou Gomez v Londýně!

9. června 2010 v 15:54 | kiFflik |  Selena Gomez


Už jsi někdy přemýšlela, co asi tak stars dělají celý den?Disney hvězda Selena Gomez si 24 hodin vedla deník, když byla na cestách v Anglii.Začalo to v 8 hodin ráno v Lodnýně.

......

8 hodin

Ráno si užívám chvíli, kterou mám jen sama pro sebe, protože zbytek dne bývá dost stresující. Na dnesšek jsem se špatně vyspala. Dal mi zabrat přechod časových pásem. Moje vnitřní hodiny jsou nastaveny ještě na L.A, tam by teď byla teprve 1 hodina v noci.A kromě toho jsem dneska v noci až do dvou chatovala s kámoši z USA. Tak, teď si dám nejdřív sprchu, abych se pořádně probrala.

8:20 hodin

Nejradči snídám rozpečenou obloženou bagetku. To je mňamka. A co mě dneska všechno čeká? Úplně přesně to nevím. Ráda se nechávám překvapit. Dokonalý přehled má moje mamka, na tu se můžu vždy spolehnout. Většinou mě celý den doprovází a stará se o to, aby do sebe všechny termíny zapadaly.I proto jí miluju!

8:30 hodin

Musím boužel každý den udělat něco do školy. A to občas není tak snadný úkol - hlavně když jde o matiku! Když jsem na cestách, mám s sebou DVD, která by mi měla látku přiblížit. Při natáčení mi někdy pomáhá i učitel.

9:30 hodin

Na dnešek je v plánu focení módy. Nejdřív to proberu se stylistkou, jaké looky, make-upy a účesy se budou k jednotlivým outfitům. Je to skoro neuvěřitelné : ukazuje mi asi 20 párů bot, ze kterých si mám vybrat! To je sen! Focení mě tak bavilo, že jsem úplně zapoměla vzbudit mamku. Ona si totiš dávala v hotelu šlofíka. A jéje :-)

13 hodin

Hlad!Na oběd jdeme do baru za rohem, kde se specializují na čínská jídla. Čínská kuchyně je tady fantastická. Myslím, že lepší to nemůže být ani přímo v Číně. Ale anglická kuchyně je taky super!Včera jsme se chtěly s maminkou podělit o Shepherd´s Pie ( zapečené brambory se sekanou ), ale skončilo to tak, že jsem to celé slupla sama!

13:30 hodin

Vždycky když mám trochu času(jako te'd), pustím si na DVD ,,Přátelé". Ty mám s sebou pořád a někdy si je pouštím jen jako zvukovou kulisu. A co mám taky vždycky s sebou : svůj notebook. Jsem totiš závislá na chatu. Tak se snažím nepřerušit kontakt s kamarády, které mám doma. Jakmile mám chvilku, jsem na chatu. Zkusila jsem, jestli je někdo on-line, ale kvůli časovému posunu ( sakra ! )jsme nikoho nezastila.

14 hodin

Jedeme do BBC studia, kde mám dělat rozhovor. To taky patří k mé práci, ale docela mě to baví. Nejlepší na tom je, že před budovou na mě čekají britští fanoušci. To je šílený! Nikdy bych nevěřila tomu, že mě i v Evropě zná tolik lidí! S pár fanoušky se vyfotím a popovídám si snimi. Někteří říkají, že by to do mě nikdy neřekli. Mysleli si totiš, že jsem namyšlená :-(

15 hodin

Hej, já jsme vlastně v Londýně!A tady prostě MUSÍM nakupovat.Takže si s mamčou dáme chvilku volna a vyrážíme do Liberty´s.Je to nádhenrý obchodní dům. Ale věci tady jsou šíleně drahé. Aspoň jsme si vše prohlédly a připadaly jsme si jako opravdové turistky. Je parádní jen tak se toulat městem, aniž by vás někdo poznával.

17 hodin

Teď už je  ten pravý čas, abych se začala připravovat na večer. Jsem pozvaná na udílení britských filmových a televizních cen. Zatímco mě líčí a upravují, poslouchám hudbu na odreagování. Normálně nejsem před vystupováním tolik nervózní, ale dneska extrémně. Myslím si, že je to kvůli tomu, že je to mé první oficiální vystupování v Evropě. A kromě toho si dnes poprvé v životě můžu vzít luxusní šaty od designéra Matthewa Williamsona!

18:30 hodin

Už to začíná! Ještě než opustíme hotel, pózuju ve svém bombastickém outfitu. O chvíli později už stojím na červeném koberci. Výdycky se pokouším vystupovat uvolněně a vesele. A to není jednoduché, když jsou kolme vás desítky lidí, fotografů a reportérů.

22 hodin

Uf! Už jsem zase v hotelu. Po dlouhém dni se ponořím do vany s pěnou. Pak hupsnu do své noní košilky. Je to tričko od mého taťky, tak mám alespoň pocit, že je někde nablízku. Londýn je úžasný. Proto sem už teď plánuju další výlet. Možná by to mohlo být k mým narozkám ( 22.července ) se všemi mými kamarády. Uvidíme... Dobrou noc!


To byl den se Selenou Gomez. Vlastnoručně opsané a už mě bolej prsty..xD! KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM !

CCC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama