O stylu..

27. května 2010 v 16:04 | kiFflik |  Scene

!O Scene!Scene je velice podobný styl jako Emo. Ale jsou tu i odlišnosti, které se nemusí zdát na první pohled velké, ale jsou podstatné!

Scene je styl, který vznikl v USA, ale jeho kořeny můžeme vysledovat až do Japonska. Jako každý ví, Japonci mají zvláštní dar kopírovat západní módu a zvyky a přidávat jim šílený japonský rozměr.

Scene girl jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene girl milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete Scene girl s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že Scene girl nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.

Scene girl jsou velmi veselí a pořád se smějou.nemají rádi smutné lidi kteří berou vše příliš vážně.Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit nepít alkohol ,nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.

Scene girl milují focení ,často se fotí se zakrytou pusou nebo očima.Všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví.Prostě dokonalost, Scene girl mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku.V Americe jsou Scene girl ještě více nenávidění než emo. Žádná Scene girl o sobě neříká že je Scene.
Co se týče výslovnosti správně se to vyslovuje ,,Sín,, není to žádný Scene nebo Scín nebo Skín ale ,,sín,,...;o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama